Mistrz Sportu Na Wesoło VI-EDYCJA

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
1 czerwca 2017

W VI edycji „Mistrza sportu na wesoło” wzięły udział dzieci ze świetlicy „Cichy Kącik” prowadzonej przez Ośrodek Interwencji Kryzysowej, świetlicy "Pod Kolegiatą" oraz z Programu "Kompas". Tegorocznym założeniem akcji była integracja dzieci, uczenie zasad współpracy a także propagowanie zdrowego stylu życia.

 

Uczestnicy rywalizowali ze sobą w 6 konkurencjach sprawnościowych. Po konkurencjach indywidualnych rozegrany został integracyjny turniej w "Dwa ognie" dzieci kontra opiekunowie 
i wolontariusze. W tym roku wygrały dzieci. Na zakończenie zmagań sportowych odbyła się konkurencja zespołowa "Miss i Mister owoców i warzyw". Każda ze świetlic w swoim zespole rysowała wylosowane warzywo lub owoc. W tym roku wygrała świetlica "Cichy Kącik", która rysowała cebulę. VI edycja "Mistrza sportu na wesoło" zakończyła się wręczeniem medali i dyplomów oraz pamiątkowym zdjęciem. Dziękujemy dyrekcji ZSP nr 3 w Szczakowej za udostępnienie sali gimnastycznej, opiekunom i wolontariuszom za pomoc w organizacji tegorocznej edycji "Mistrza sportu na wesoło".